Patronun Gözü Doymuyor

Yıllladır ülkenin kaynaklarını sömüren, hükumetleri elinde bulundurduğu medya gücüyle yıldırmaya çalışan patron (Aydın Doğan) , bu sefer istediğini alamadı.

En azından şimdilik. En son patrona kaçak mazot kıyağı geçilmiş ve ödemesi gereken trilyonlarca ceza kaldırılmış denecek kadar indirilmişti.

Bugünlerde patronun gazeteleri (Hürriyet, Milliyet, Posta ve dolaylı yoldan Vatan, vb...) gazeteler patronun ağzından başbakana ve TC Hükumetine dolandırıcı, şantajcı .. gibi sıfatlar takarak saldırıyor. Köşe yazarları da boş durmuyor tabi...

Başbakanda boş durmuyor ve saydırıyor. Geçen gün patronun ahlaksız olduğunu dolaylı olarak söyleyen başbakan, patronun kendisine patrona ait olan Hilton otelinin önündeki araziyi kendisine peşkeş çekilmediği için saldırdığını, RTÜK 'e ise CNN TURK televizyonun frekans ayarlaması için saldırdığını söyledi.

Ve eğer patron vukuatlarını itiraf etmezse, hafta sonu herşeyi açıklayacağını söyledi.

Patronun gazeteleri ise saldırıya devam ediyor. Bu bir hafta içinde merak ediyorum, patronun ipliği pazara mı çıkacak, yoksa gene hükumetle anlaşacak mı ?

Bizim temennimiz, artık bu adamın dişlerinin bu ülkenin damarlarından çektirilmesi ve cezalandırılması.

Yıllardır gazetelerinde yalan ve sanal haberlerde gündemi meşgul eden patron, gazetelerini kendi çıkarları amacıyla tam bir silah olarak kullanıyor. Öyle ki patronun gazetelerindeki yalan ve saptırılmış haberleri toplasanız yeni bir gazete çıkar.

Sizede tavsiyem artık bu gazeteleri satın alıp bu herifi daha da şişmanlatmayın. Paranızı kendinize karşı kullandırtmayın.

Güncelleme: Anlaştılar herhalde.. İktidar ve patronlar el ele, eller de halkın ceplere...

Share this:

YORUMLAR

0 Harika insan yorum yapmış.:

Yorum Gönder

Lütfen spam yapmaya çalışmayınız...

Yapıcı eleştirileriniz ve renk katan yorumlarınız için teşekkür ederim.