FACEBOOK TA KULLANICI ADI FIRTNASI BAŞLIYOR !

Facebook profil adreslerinde farklılığa gidiyor. Artık profil sayfanızın adresinin sonundaki kullanıcı id yerine kullanıcı adınız yer alabilecek. Uygulama cumartesi günü saat 07:01 'de başlayacak. Bu saatte ben tam bir yarış olmasını bekliyorum açıkçası. (Ne yarışı olduğunu bazı uyanık ! webciler iyi bilir, bilmeyenler boşversin hiç bu dalgaya kapılmasın daha iyi.)

Uygulamayı birde Google Translate aracılığıyla Facebook Blog'dan okursak:

Facebook en başından itibaren, insanlar paylaşmaya ve bildiğiniz insanlarla bağlanmak gerçek isimleri kullandık. Bu orijinallik, çünkü insanlar ve on Facebook şey kimlik bilgileri güvenilir bir ortam oluşturmak için yardımcı olur. Bir yer olsa da, burada kimlik profil veya Facebook sayfaları yönetmek için Web adresi olduğunu yansıtıyordu değildi. URL gibi rasgele atanmış numara "olduğunu = 592952074 kimliği." Bu yakında değişecek.


Biz daha iyi insanlar yapmak için Facebook kullanıcı sunmayı planlıyorsanız ve bağlantı. Ne zaman arkadaşlarınız, aile üyeleri veya iş profil veya Sayfa Facebook ziyaret, kendi tarayıcınızdaki URL'nin parçası olarak kullanıcı adınızı girmeniz mümkün olacaktır. Insanlar kolay bir-arama yapmak şekilde hatırlamak gerekir Bu şekilde. Biz gelecekte sizin Facebook kullanıcı adı kullanmak için daha yollarını sunmayı umuyoruz.


Yeni Facebook URL kişisel hedef veya ev, Web'de gibi. İnsanlar Facebook ya da Google gibi popüler arama motorunda bir arama terimi olarak bir Facebook kullanıcı adı girebilirsiniz, örneğin, bu insanların ortak adlarıyla arkadaş bulmak için çok daha kolay hale getirecek. Kullanıcı adınızı aynı gizlilik Ara Profil adı olarak ayar olacaktır, ve her zaman burada arama gizlilik ayarlarını düzenleyebilirsiniz.


12:01 starting at Cumartesi, Haziran 13 EDT pm, bir ilk, ilk gelen profil ve Facebook Sayfa için aşağıdaki siteyi ziyaret ederek yönetmek olarak hizmet bir kullanıcı adı seçmek için yeterli olacaktır www.facebook.com/ kullanıcı adı /. Ayrıca zaman Kullanıcı adınızı almak için talimatları ile ana sayfasında bir uyarı görürsünüz.

Facebook kullanıcı temel metin formları mevcut olacak ve yalnızca Profiliniz için tek bir kullanıcı adı seçin ve her Sayfalar için bu yönetmek. Kullanıcı adınızı uzunluğu en az beş karakter ve sadece dahil alfasayısal karakterleri (AZ, 0-9), veya bir süre veya nokta ("."). olmalıdır Bu kullanıcı şu anda Romanized metinler için kullanılabilir, biz nasıl olmayan destek olabilir-Romanized karakter ileride bakmak demektir.

Dikkatle seçtiğiniz kullanıcı adı düşün. Bir kere seçilmiştir's, değiştirmek veya aktarmak mümkün değildir. Eğer bir Facebook Sayfa 31 Mayıs veya kullanıcı profili sonra bugün sonra 3 EDT en fazla imzaladı, işte suistimal veya "isimleri üzerinde çömelme önlemek için aldım adımları derhal nedeniyle bir kullanıcı adı, kayıt olmak için mümkün olmayabilir .


Genel soruların yanıtını bulmak için bu SSS'ye edin ve emin olun eğer Facebook Sayfaları bir yönetici, burada daha fazla bilgi almak demektir. Eğer bir marka veya diğer korunan isim haklarını korumak için, bizimle temasa istiyorum.

Share this:

, ,

YORUMLAR

0 Harika insan yorum yapmış.:

Yorum Gönder

Lütfen spam yapmaya çalışmayınız...

Yapıcı eleştirileriniz ve renk katan yorumlarınız için teşekkür ederim.