1MAYIS TERÖRÜ
Her yıl 1 mayısta taksimde olan olayları biliyoruz, görüntüleri hatırlıyoruz. Kalabalığın içine giren provakatif gruplar polise saldırıyor, etrafa zarar veriyor, kaldırım taşlarını söküyor, poliste buna tazyikli su, ve copla karşılık veriyor.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgzIHzybfYFjUxjCHLy4SrDFXjy9mRJHGHG2EmZ_tbwVilaamC6beCEJCpnYehaLxCZrfdyM9o7s3WsjIEfcjE5iuWtKty-nVawbF-_zzgRw8rreMpBy81f_ShaxLyBIsW3pDE8HwLUn08W/s320/tas3.jpg)
Benim merak ettiğim isçi sendikaları bunları bile bile neden hala taksimde kutlama(!) yapmak istiyor. Bir mayısı tatil ederek hükumet iyi niyet göstergesi yaptı.
0 Harika insan yorum yapmış.:
Yorum Gönder
Lütfen spam yapmaya çalışmayınız...
Yapıcı eleştirileriniz ve renk katan yorumlarınız için teşekkür ederim.