İLANI AŞKTIR BU BENDEN SANA

Bu yılki sevgililer gününden önce 14 şubata yönelik siteler pazarlamayı düşünüyordum, orijinal bir hediye arayanlar için oldukça çekici birşey olur diye düşünüyordum, sonra hem sınavlar ve sanırım biraz da tenbellik uğraşmadım..

Gene düşünüyorum bu aralar ve domainleri kontrol ediyordum, baktım bir kısmı satın alınmış olsa da pek çok popüler isim hala uygun.

Bu fikir aklıma ilk olarak kendim için gelmişti, esraseniseviyorum.com u alacaktım ama sonra ... gerek kalmadı. Geçen yıl ise başka biri için bir firma satın almıştı bu domaini, şimdi ise aynı firma mı tam hatırlamıyorum ismini başka biri almış sanırım.

Eleman basit bir şarkı yazmış ve gitar eşliğinde söylemiş (Edit: Şarkıyı söyleyen Savaş Aşık isimli amatör bir şarkıcıymış ahanda burada)

Yazın bu işe tekrar el atabilirim ama benden size tavsiye bu yönetmi sakın ilanı aşk için kullanmayın. Yıldönümü, sevgililer günü, doğum günü gibi günlerde elde edilmiş aşklar için kullanmanız daha mantıklı olur. Aksi halde boşa masraf yapmak bir yana farklı kişilerde ters tepki bile yapabilir.

Share this:

,

YORUMLAR

0 Harika insan yorum yapmış.:

Yorum Gönder

Lütfen spam yapmaya çalışmayınız...

Yapıcı eleştirileriniz ve renk katan yorumlarınız için teşekkür ederim.